sesja nad morzem, polecicie ?

sesja nad morzem, polecicie ?

Myślę o sesji rodzinnej nad morzem i zastanawiam się, kto byłby w stanie takie zdjęcia wykonać? Nie chce kolejnych zdjęć robionych telefonem tylko chce coś, czym będzie się można chwalić znajomym i rodzinie. Co proponujecie?

nemiasty

Posty: 1

 
Próbowałem sam robić inne fotografie i mimo iż mam sprzęt wart mnóstwo pieniędzy to efekty nie wychodziły najlepsze. To prostu trzeba umieć robić, a nie każdy się do tego nadaje. Ustawienie, wybranie dobrego miejsca tutaj liczy się przede wszystkim doświadczenie.

Nikuś23

Posty: 2

 
Osoby, które chcą wykonać sobie sesję lifestyle nad morzem z dziećmi mogą ofertę odszukać tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Mamy tutaj panią, jaka niesłychanie dobrze zna się na robieniu zdjęć.

Lupusx

Posty: 5

 
U nas profesjonalna Pani fotograf wykonała sesję lifestyle nad morzem razem z dziećmi. Efekt? Trudno to opisać to trzeba po prostu zobaczyć. Teraz już wiem, że to były dobrze wydane pieniądze na super pamiątkę rodzinną.

Klara323

Posty: 5

 
Lubię zdjęcia, dlatego jeśli trafia się okazja żeby zrobić sesję rodzinną nad morzem to zawsze korzystam. Mamy kilka takich sesji. Najpierw dzieci były małe, a teraz to już nastolatkowie. Nawet na starszych zdjęciach jest z nami pies, którego już nie mamy. To miłe wspomnienia, dlatego takie zdjęcia według mnie są super.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Mnie się niezwykle podobała sesja rodzinna nad morzem, albowiem powstały niesamowite zdjęcia. Stosowne ustawienie, ubranie, a do tego później takie zdjęcia trafiają do obróbki. Sami nigdy niczego podobnego byśmy nie wykonali, albowiem nie wiemy jak.

Yuri20

Posty: 2

 
Uwielbiam morze, wobec tego sesje nad morzem to moje marzenie. Na razie nie mam jak się tam wybrać, natomiast jeśli tylko będzie okazja to uprzednio skontaktuje się z osobą, jaka takie zdjęcia robi. Na pewno znajdzie się jakiś wolny termin i wówczas pojedziemy z rodziną. Im wiecej takich oryginalnych fotografii mamy tym lepiej.

grudzin56

Posty: 9

 
My nad morzem mieliśmy zdjęcia ślubne i efekt był niesamowity. Zachód słońca też był, dlatego polecam wszystkim. Kosztuje to trochę, ale efekt jest po prostu super, dlatego nie ma sensu patrzeć tylko na koszty.

labuh

Posty: 2

 
Lubię zdjęcia, wobec tego jeśli trafia się okazja żeby zrobić sesję rodzinną nad morzem to zawsze korzystam. Mamy kilka takich sesji. Najpierw dzieci były drobne, a teraz to już nastolatkowie. Nawet na starszych zdjęciach jest z nami pies, jakiego już nie mamy. To miłe wspomnienia, wobec tego takie zdjęcia według mnie są super.

Grabow12

Posty: 2