zwiekszenie libido

zwiekszenie libido

Cześć. Coś używacie w ramach wspomagania przed seksem? Może są jakieś dobre owoce czy warzywa które warto zjeść, jakieś zioła sobie zaparzyć, albo suplementy, żeby potem już w łóżku wszystko funkcjonowało na dobrym poziomie?

figo

Posty: 6

 
Mnie najlepiej na sex nastraja masaż mojej narzeczonej. Żadna tabletka z tymi zabiegiem nie wygra, no sorry!

Bryzyt1

Posty: 15

 
Kiedyś to też się rozglądałem za jakimś suplementem na potencję ale jakoś nic mi szczególnie nie przypadło do gustu, Chyba po prostu za dużo tego jest w sprzedaży i człowiek nie wie co wybrać.

Squel

Posty: 10

 
Jak ktoś ma wątpliwości czy rozmiar się liczy to niech się spyta swojej ostatniej partnerki seksualnej czy wolałaby 20 cm czy 15 cm...ciekaw jestem odpowiedzi :)

ssssebek

Posty: 15

 
Nie mam bladego pojęcia co tutaj poradzić. Kiedyś to wiem, że uważano że lubczyk pomaga na te sprawy, ale czy cokolwiek takie zioło działa to już trudno mi stwierdzić, ja szczególnej róznicy nie czuję.

vjakv

Posty: 6

 
Dużo zależy od stanu zdrowia układu krażenia jakby na to nie patrzeć. Zdrowe serducho podczas seksu przydaje się wyjątkowo mocno. Także te wszystkie środki na potencję to też w dużej mierze stymulują właśnie naczynia krwionośne do lepszej pracy z tego co wiem.

robertos

Posty: 12

 
Trzeba uważać z tymi preparatami na potencję, bo jest ich cały wysyp. Ja mam dobre doświadczenia z dr Penigreat. Świetne tabletki, zupełnie inaczej się po nich czuję podczas współżycia. Mogę dłużej wytrzymać, sama erekcja jest większa niż kiedyś.

Krzychoo

Posty: 19

 
Wiem że można sporo poprawić samą dietą, zmianą stylu życia, ale nie każdy sobie może pozwolić na to, żeby zmienić swój tryb życia, rzucić wszystko przeprowadzić się w Bieszczady i zrelaksować...

esdoen1

Posty: 15

 
Nie mam pojęcia co tutaj może pomóc, może są jakieś ćwiczenia dzięki którym można sobie poprawić wymiary? Sam bym nawet z takich ćwiczeń skorzystał jakby istniały..ale chyba nie ma.

azBee

Posty: 28