Gdzie kupujecie produkty dla diabetyków?

Gdzie kupujecie produkty dla diabetyków?

Hej! Jestem z Krakowa i szukam sklepu w naszym pięknym mieście, który sprzedaje zdrową żywność. Pomożecie? Póki co kupowałem tylko online, a jest to niemniej jednak droższa opcja, niż zwyczajne zakupy bez dostawy.

Jasio234

Posty: 16

 
Ja niesłychanie lubię kupować w szczególności takie rzeczy jak bakalie, suszone owoce w sklepach ekologicznych. Mają faktycznie mnóstwo witamin, wolno sobie przegryźć pomiędzy posiłkami :) A w zwyczajnych sklepach to takie smakołyki są mega smarowane chemią wszelaką. Ostatnio oglądałem w TV, iż szczególnie rodzynki faszerują jakimiś metalami trudnymi, czy czymś takim. Również polecam dobre sklepy eko, których w sieci jest od groma. Powiem tak – każdy sklep z dopiskiem eko, na pewno będzie lepszy niż zwyczajny hiper market na mieście.

Kidi

Posty: 19

 
Też miałem spory ból głowy ze odszukaniem takiego dobrego miejsca, niemniej jednak w końcu pocztą pantoflową trafiłem pod fajny adres:) Popytałem osób z pracy, oni polecili mi sklepik ekochatka.pl, który prowadzi też działalność stacjonarną przy uli Legendy w Krakowie. Ja akurat do Krakowa mam kawałek, niemniej jednak jak ktoś mieszka tutaj, to myślę, że należałoby podejść i kupować sobie zwykle. Pozdrowienia przesyłam!

Anonim.KuBa

Posty: 24

 
Jest parę problem z dzisiejszym jedzeniem jak się choruje na celiakię. Wiem to z doświadczenia, wobec tego muszę szukać sklepów ze zdrową żywnością bez glutenu. Na szczęście powstaje ich raz za razem więcej w naszym kraju. W samym Kraku jest takich mnóstwo, ja akurat z reguły kupuję na ul. Legendy, w sklepie ekochatka.pl. Jest tam smaczna kasza gryczana bez glutenu, chleb i nawet makaron bez tego okropnego glutenu, który mi psuje wiele nerwów:P

roudee

Posty: 20

 
Warto zdrowo jeść, to się rzeczywiście opłaca. Mimo że, ekologiczna żywność jest droższa niż ta zwykła, ale prędzej czy potem takie jedzenie po prostu zaprocentuje. Rzadziej się choruje, mniej się wydaje na lekarzy i tabletki – tu są wielkie oszczędności. Dlatego ja popieram eko jedzenie, chętnie namawiam innych do takich towarów jak mąka bez glutenu, albo słodycze bez cukrów. U swoich dzieci już zaszczepiłam nawyk zdrowego jedzenia i wcale nie narzekają z tego powodu, albowiem eko to nie jedynie zdrowo, ale też smacznie.

okrzemek

Posty: 18

 
Hmm...powiem, iż w sumie też się zastanawiam nad tym, coby zacząć zakup w takich ekologicznych sklepach. Myślicie, iż da się jeść jedynie eko rzeczy i nie zbankrutować? Z tego co słyszałem to nie są to za tanie rzeczy:P No niemniej jednak z drugiej strony, niby zdrowie jest bezcenne...Jak to u was wychodzi, dajecie radę finansowo?

Squel

Posty: 17

 
Ze zdrowych artykułów, jakie sprzedają w tych modnych ekologicznych sklepach to kupuję zwłaszcza kosmetyki oraz środki czystości. W moim mieście nie ma takiego sklepu stacjonarnego, więc jestem zdany tylko na te online, zaś zakup w nich żywności to dla mnie lekko lipny pomysł. Zazdroszczę wam z olbrzymich miast, że macie dostęp do takich miejsc!

szymon2626

Posty: 25

 
Jest parę kłopot z dzisiejszym jedzeniem jak się choruje na celiakię. Wiem to z doświadczenia, w takim razie muszę szukać sklepów ze zdrową żywnością bez glutenu. Na szczęście powstaje ich coraz sporzej w własnym kraju. W samym Kraku jest takich mnóstwo, ja akurat na ogół kupuję na ul. Legendy, w sklepie ekochatka.pl. Jest tam smaczna kasza gryczana bez glutenu, chleb i nawet makaron bez tego paskudnego glutenu, który mi psuje wiele nerwów:P

nemiasty

Posty: 19

 
Hallo! Witajcie:) Od kilku lat kupuję już praktycznie w 90 procentach w eko sklepach i nie wyobrażam sobie lepszej diety. Na nic nie choruję, czuję wiele energii, samopoczucie mi się polepszyło, nawet jak ciśnienie wariuje to ja mam luz. Jest kilka fajnych sklepów eko w Kraku, niemniej jednak ja kupuję na ulicy Legendy w sklepie ekochatka.pl. Mają tam nad wyraz rozbudowany asortyment, a wszystko pochodzi od sprawdzonych producentów. Jest żywność bez cukru, jest też jedzenie bez glutenu, także dla każdego coś miłego.

wiesiekj

Posty: 26

 
Niewiele mnie bawi to parcie na zdrowe jedzenie jakie obserwuję w narodzie. Najlepsze są te asy, jakie tak kochają otręby i różne płatki :P Jedzą to w ilościach słoniowych, zaś potem mają problemy z zaparciami, albowiem zapominają, iż takie rzeczy wypada popijać, albowiem zatkają trzewia. Wiedza na temat zdrowego żywienia w narodzie niestety mizerna. Powinni w szkołach o tym uczyć, zamiast o mitochondriach :P

El2CzupakaBra

Posty: 22