Suplementy i odżywki, sprawdzony sklep

Suplementy i odżywki, sprawdzony sklep

Witam, nie wiem od czego zacząć, myślałem żeby kupić sobie odżywki na masę. Przyznaję jestem szczupły i trudno mi przytyć. Może polecacie jakiś sklep? Z góry dzięki.

E-GOista

Posty: 10

 
Nie brałem nigdy odżywek dla sportowców. Raczej witaminki i te sprawy, ale nie chodzę na siłownię, tylko jeżdżę na rowerze. W sumie to może coś z tych suplementów mogłoby mi się przydać.

Bączeak

Posty: 18

 
Jak dla mnie to najlepsze odżywki i różne rodzaje mają tutaj http://najlepszesuple.pl/690-somatodrol-60-kaps.html.

Warto tu zaglądać, bo często mają fajne promocje.

Aga-lloch

Posty: 12

 
Te ilości w sklepie najbardziej przerażają, odżywki, suplementy, wspomagacze, reduktory itp., itd. Jak na razie nie ogarniam tego. Niemniej jednak dopiero mam zamiar zacząć treningi, także wszystko przede mną.

Lesny

Posty: 22

 
Dużo czytałem o tych spalaczach tłuszczu. Doszedłem do wniosku, że to całkiem dobre preparaty. Może się teraz przed wami wygłupiłem, bo pewnie wiecie o nich dużo więcej ode mnie, ale szczerze sporo przeczytałem i mam zamiar coś dla siebie wybrać. Od kilku tygodni zacząłem treningi, ale waga stoi. Mam nadzieję, że będą skuteczne.

Gogugogu

Posty: 16

 
Taki trening, jak widać efekty to mnie po prostu jara. Nigdy nie miałem tyle dyscypliny w sobie, żeby trenować cokolwiek. Chyba chodziło o to, że nie miałem po prostu siły. Teraz zażywam dodatkowo odżywki dla sportowców i jest bardzo dobrze.

56_@qwer

Posty: 25

 
Każdy ma chwile słabości. I nie każdemu za pierwszym razem udaje się regularnie trenować itd. Ale bardzo dobrze jest od razu wspomagać organizm suplementami i odżywkami. Jak nie czujesz, że cię to męczy i widzisz efekty to wszystko się dobrze kręci. Powodzonka.

ktośśś3

Posty: 17