Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

Hej. Mam pytanie trochę w imieniu mojego męża. Co polecacie na problemy seksualne? Chodzi mi zwłaszcza o problemy z erekcją? Można to jakoś naturalnie leczyć, są jakieś preparaty bardziej naturalne, które mogłyby coś pomóc? On do lekarza nie chce pójść i nie potrafię go namówić.

maniek

Posty: 5

 
Każdy przypadek jest indywidualny jednak, różne podłoże mają problemy z seksem. Czasami przyczyna jest czysto fizyczna a czasami jednak dużą blokadą jest głowa – fizycznie jest wszystko okej, ale głowa hamuje.

zeroo13

Posty: 21

 
Kiedys to sobie nawet sprawdzałem ile mam centymetrów, ale teraz nie pamiętam...:P człowiek miał naście lat to się takimi sprawami interesował zdecydowanie bardizej niż teraz jak już 35 na karku.

Limer333

Posty: 21

 
Też nie ma co się na siłę do seksu zmuszać, jeśli konkretnego dnia nie mam ochoty to po prostu o tym swojej żonie mówię. I tak samo w drugą stronę. Nic na siłę, bo z tego nic dobrego nigdy nie wychodzi.

noman1

Posty: 14

 
Może rozmiar z punktu widzenia anatomii nie ma takiego znaczenia dla doznań u kobiety, ale dla faceta rozmiar ma znaczenie, takie bardziej psychologiczne jednak a to się przekłada na jakość seksu jakby nie było

TeS

Posty: 16

 
Tak się zastanawiam jak sobie kiedyś mężczyźni radzili z różnymi dolegliwościami, czy może kiedyś problemy z potencją nie były tak popularne jak dzisiaj? Może tak być, chociaż kiedyś przecież czasy też bywały stresujące.

bartek33

Posty: 12

 
Lekko nie ma jednak żyjemy w czasach w których się pędzi, jedzie na kawie i papierosach, to skąd potem ma być w łóżku energia i synergia dwóch ciał? Ciężko to wszystko jakoś dograć w seksie, jeśli normalne życie jest w kiepskiej jakości.

johncena67

Posty: 11

 
Seks jednam z biegiem lat w stałym związku to się mocno zmienia. My się już tka nie kochamy jak wcześniej. Ani tak często ani tak intensywnie, ani tak....nietypowo :) Ale ma ten spokojniejszy styl też swoje plusy.

Wygodniś22

Posty: 15

 
To jest ciekawe czy jacyś moi znajomy używają suplementów na lepszą erekcję. O tym się raczej przy piwie nie rozmawia...no chyba, że przy dużej ilości piwa mogłoby się komuś wymsknąć, ale nic takiego jak na razie się nie zdarzyło.

Czarek

Posty: 25

 
Dobrze działa dr penigreat w wariancie w żelu, bo też tabletki są ale one to bardziej na powiększenie penisa. Przy tym żelu to przede wszystkim sama erekcja się powiększa, naprawdę widać efekt, rośnie to co trzeba jak na drożdżach i to mi też moja kobieta mówi, że teraz czuje wszystko głębiej, lepiej, mocniej.

Marioleczka

Posty: 9