artykuły dom ??

artykuły dom ??

Z góry dziękuję za pomoc w znalezieniu fajnie napisanych poradników o finansach. Chodzi o przystępny sposób dla czytelnika. Generalnie najniezwyklej interesują mnie lokaty i informacje, czy to jeszcze aktualna metoda na inwestycje ;)

jkiolek56

Posty: 6

 
Polecam ten portal lifestylowy http://citymag.pl/sprawdzonych-sposobow-dobry-sen/. Jeszcze nie natknęłam się na tak rzetelną stronkę w sieci, która mieściłaby tak dużą liczba potrzebnych porad. Chętnie czytam tu artykuły dla domu, o zdrowiu i modzie.

derrr005

Posty: 3

 
I ufasz takim poradom? Ja podchodzę zawsze niesłychanie ostrożnie do takiej tematyki, zwłaszcza jeżeli są to poradniki o finansach. Jak zamierzam podjąć w tej kwestii jakąś znaczącą decyzję, radze się eksperta. Lecz na pewno tak, jest dużo interesujących i wiarygodnych artykułów na porządnych stronach, z których można skorzystać.

anteon43

Posty: 6

 
A ja planuję kominek, więc z całą pewnością takie porady przydałyby się również i mnie. Może znacie coś ciekawego, jakieś artykuły dla domu? Chętnie poczytam. Remont na wiosnę, więc jeszcze trochę czasu zostało.

Marioleczka

Posty: 9

 
Ktoś tu pisał, że my faceci nie znajdziemy niczego przydatnego dla siebie na portalach lifestylowych. Bzdury. Nie tak dawno czytałem niezwykle wiele ciekawych poradników o technologii właśnie w serwisie lifestyle. Jestem o dużo bogatszy w wiedzę, więc się nie zgadzam z opinią :D Pozdrawiam i nalegam nie piszcie głupot.

pawel253

Posty: 7

 
To wspaniale. Podeślijcie więcej takich linków. Chętnie zapoznam się z interesującymi artykułami o zdrowiu, byleby nie były o chorobach, a bardziej o profilaktyce. Nie mam swojego ulubionego serwisu, ale owszem często zaglądam do Internetu w poszukiwaniu porad.

Ptaszek22

Posty: 10