artykuły o technologii, który portal ?

artykuły o technologii, który portal ?

Jakie artykuły o finansach polecacie? A może dokładniej. Szukam strony, gdzie porady są naprawdę profesjonalne, a nie pisane przez pseudo specjalistów w tej dziedzinie, którzy przeredagowują inne artykuły.

tadekw7

Posty: 3

 
O takim czymś dowiesz się na tej stronie http://citymag.pl/telefon-dla-sportowca/. To niezmiernie fajnie prowadzony portal lifestylowy. Mnie się podoba, bowiem piszą ciekawie i można dowiedzieć się dużo fajnych rzeczy. Portal ma wiele kategorii, a właśnie czegoś takiego szukałam. Polecam, bowiem już niejedna porada sprawdziła się u mnie w domu.

ełzebiusz09

Posty: 20

 
A dokładnie jakie poradniki dla domu czytasz? W wielu miejscach porady powielają się i piszą wciąż to samo. Chciałabym znaleźć naprawdę jakiś rzetelny serwis, który liczy się z czytelnikiem i nie pozwala na marnej jakości artykuły pisane byleby pisać. Napisz, gdzie czytasz porady, bo jestem bardzo ciekawa.

Ni56o87

Posty: 10

 
Czas chyba pomyśleć o jakimś rzetelnym kursie. Choć nie ukrywam, iż najpierw czytałem wiele artykułów o marketingu na blogach i portalach. To pomogło mi liznąć wiedzy. To jednak zbyt mało, żebym był pewien rozpoczęcia swojej działalności gospodarczej. Jak myślicie?

gregcie@

Posty: 16

 
Mnie interesują poradniki o marketingu. Też chętnie sprawdziłbym jakieś, które polecacie, bo wam pomogły. Branża jak wiadomo, jest dość szeroka i właściwie każdy dobry artykuł pomaga odnaleźć się w tej dziedzinie.

propek1

Posty: 21

 
Artykuły dla domu są według mnie najniezwyklej przydatne. Czytam zwykle o urządzaniu mieszkania i zdrowym gotowaniu. To duża porcja rzetelnej wiedzy, która przydaje się każdej młodej pani domu ;)

mokwas

Posty: 7