Testy do straży granicznej, gdzie kupić ?

Testy do straży granicznej, gdzie kupić ?

Hejka.

Jakie wymagania powinienem spełnić, aby zostać celnikiem? Czy istnieją jakieś testy na celnika, które muszę zdać?

minertus5

Posty: 11

 
Hejka.

Chcąc zostać samodzielnym księgowym musiałem przebrnąć przez testy na certyfikat księgowego, co na szczęście mi się udało. Było to poprzedzone kilkoma tygodniami intensywnej nauki, gdy wszelkie inne obowiązki odeszły na dalszy plan. Dzięki temu certyfikatowi mogę na własną rękę prowadzić księgi rachunkowe – REWELACJA!

grzes3345

Posty: 17

 
Dzień dobry. Powiem szczerze, iż mnóstwo trudności sprawiły mi testy do straży granicznej. Warto zaznaczyć, iż zawierają one pomiędzy innymi ciekawe pytania psychologiczne, a zarówno odpowiedzi na pytania w przeróżnych językach. Musiałem się mocno postarać, aby zdać testy i jestem już pracownikiem straży graficznej :)

Black_Riot

Posty: 15

 
Hej. Miałem problemy, gdy przedmiotem mojego zainteresowania były testy na przewoźnika. Musiałem podchodzić do nich trzykrotnie, aby zakończyć pozytywnym wynikiem, bo okazały się niezmiernie ciężkie. Jednocześnie należałoby zaznaczyć, iż nie byłem sam, bo większość zdających miała kolejne podejście :)

Dyduczek

Posty: 19

 
Hej.

Niedawno szukałem sprawdzonych materiałów, które stanowiły testy na ochroniarza. Na szczęście znalazłem zestaw, w którym znalazły się między innymi odpowiedzi na pytania ustne, ale także opracowane plany ochrony obiektu czy plany ochrony muzeum. Przydały mi się bardzo.

Dosti

Posty: 20

 
Hejka.

Przedmiotem licznych dyskusji pomiędzy kandydatami na policjantów są testy multiselect, które następują po zaliczeniu zwykłych testów. Ponadto kandydaci muszą pozytywnie zaliczyć wywiad zorganizowany. Do przygotowania się do testu trzeba znać odpowiedzi na niecałe 600 pytań, co sprawia, że testowi trzeba poświęcić sporo czasu :)

mikiniki

Posty: 27

 
Hej.

Niedawno interesowałem się tym, jak wyglądają testy na ochroniarza. Nie miałem świadomości, że trzeba posiadać wiedzę, która obejmuje m.in. zasady konwojowania wartości pieniężnych.

Obecnie interesuje mnie licencja I i II stopnia, a testy, które mi pomogą w przygotowaniu do egzaminu kupiłem tutaj: http://www.odpowiedzi.com.pl/14-testy-na-ochroniarza.html.

ewu1u01

Posty: 18

 
Hejka.
Powiem szczerze, iż nie spodziewałem się, że testy na przewoźnika obejmują tak sporo sfer. Musiałem posiąść pomiędzy innymi podstawową wiedzę z zakresu prawa finansowego, kredytów oraz tworzenia dokumentacji i obowiązujących procedur celnych.

Pamiętajcie, iż bardzo istotne jest to, aby testy były aktualne, albowiem w przeciwnym razie Wasz wysiłek pójdzie na marne.

Blitz55

Posty: 12

 
Witam.

Z łatwością zdałem testy na ochroniarza, ale wcześniej zaopatrzyłem się w odpowiednie materiały, dzięki którym posiadłem odpowiednią wiedzę. Nie ma się co dziwić, że niektórzy nie zdają, gdy nie potrafią odpowiedzieć na nawet najprostsze pytania.

kuBawodzu

Posty: 18