siatki do kontenerów, znacie ?

siatki do kontenerów, znacie ?

Wychodzi, że muszę zakupić siatki do kontenerów do zabezpieczenia towarów. Może macie jakieś konkretne propozycje sklepu czy producentów. Trochę tego jest, jak przeglądałem strony i rodzajów tych siatek też :(

ZetMichał

Posty: 7

 
Polecam te siatki do kontenerów https://ochronne.com.pl/58-siatki-ochronne-na-kontenery. Używamy ich już bardzo długo i widzimy, iż są porządnej jakości. Przede wszystkim nie ścierają się, mają cały czas taki sam świetny stan. Szyją tu siatki na wymiar. Mnóstwo parametrów. Odpowiednie ceny.

malajka6

Posty: 7

 
Mnie również można zaliczyć do zwolenników polipropylenowych siatek na kontenery. Użytkuję je od dawna. Mam tego samego rodzaju siatki, jakie służą mi do przeniesienia towarów. Jak na razie nic się z siatką nie stało, a mam ją już ponad 2 lata. Wygląda i służy jak nowa. Tyle, iż trzeba pamiętać o bezwęzłowym polipropylenie.

Wygodniś22

Posty: 13

 
Tak pożądane byłoby pamiętać o bezwęzłowej metodzie produkcji siatek do kontenerów, bo takie siatki są jeszcze bardziej wytrzymałe. Mam z takimi styczność na co dzień i chwalę sobie to rozwiązanie.

ewu1u01

Posty: 9

 
Super sprawa. Pytałem i dowiadywałem się, że siatki na kontenery z polipropylenu nie zniszczą się od substancji chemicznych. Piszę, bo ktoś tu pytał, a ja same takiego zabezpieczenia potrzebowałem :D

nichuuu5

Posty: 7

 
Masz siatki do kontenerów w konkretnych rozmiarach, ale też możesz zamówić siatkę na wymiar. Najlepiej skonfigurować własne parametry, bo wtedy jesteś pewny, że będzie to odpowiednie zabezpieczenie.

Sewerynus

Posty: 18

 
Niemniej jednak może nabyć gdzieś w sprawdzonym miejscu? Czytałem, że nie wszędzie mają idealne gatunki PP, a tym samym siatki do kontenerów. Przydałoby mi się coś rzeczywiście trwałego, albowiem kontenery w taką pogodę, jak teraz mamy za oknem, będą stały przez dłuższy czas. Cenowo jak to wygląda? Dzięki za info.

noman1

Posty: 8

 
Masz do wyboru. Jest też chyba zwyczajny polipropylen, niemniej jednak ten bezwęzłowy jest doskonalszy, jeżeli chodzi o zabezpieczenia w przemyśle czy transporcie. Za bezwęzłową siatkę do kontenera zapłacisz trochę więcej, niemniej jednak to jest najsolidniejsze rozwiązanie. Pod kątem wytrzymałości najlepszy sprawdzony sposób.

zoferek

Posty: 10