Co myślicie o podsłuchach w telefonach?

Co myślicie o podsłuchach w telefonach?

Hejka.

Moja córka zaczęła zadawać się z podejrzanymi typami. Czy uważacie, że może występować zasadność, aby zainstalować jej nawet podsłuch w telefonie?

czesłaaaw

Posty: 13

 
Kilka dni temu podjąłem decyzję, że zainstaluję podsłuch w telefonie należącym do mojej żony. Coraz częściej otrzymywała dziwne telefony i szybko wychodziła po nich z domu. Domyśliłem się, że coś jest nie tak, ale nie chciałem jej śledzić, bo wyszłoby to od razu na jaw. Podsłuch to idealna sprawa :)

Oct714

Posty: 20

 
Niedawno poznałem to, co do zaoferowania użytkownikom ma aplikacja spyphone. Oczekiwałem, iż będzie pozwalała podsłuchać czyjąś rozmowę, natomiast to prawdziwy kombajn. Nagrywa wszystkie negocjacje, zapisuje i pozwala na ich odsłuchanie po zalogowaniu się na stosowną stronę przez przeglądarkę. Nie mam wątpliwości, iż jest wart własnej ceny. Polecam wszystkim zainteresowanym!

dzbanuś_!

Posty: 16

 
Niedawno poznałem to, co do zaoferowania użytkownikom ma aplikacja spyphone. Oczekiwałem, że będzie pozwalała podsłuchać czyjąś rozmowę, ale to prawdziwy kombajn. Nagrywa wszystkie rozmowy, zapisuje i pozwala na ich odsłuchanie po zalogowaniu się na odpowiednią stronę przez przeglądarkę. Nie mam wątpliwości, że jest wart swojej ceny. Polecam wszystkim zainteresowanym!

apepsi1983

Posty: 21

 
Podsłuch telefonie, który sprawdził się w moim wypadku to oferta http://spyphonesoft.pl, do której nie mam nawet najmniejszych zastrzeżeń. Jest w stu procentach dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. Przekonałem się o ich profesjonalizmie i rewelacyjnej aplikacji, która jest godna uwagi.

Koszy usługi na akceptowalnym poziomie :)

aliobiom

Posty: 19

 
Osobiście nie byłem zdziwiony tym, ze podsłuch w telefonie to kosztowna sprawa. Przecież wszystkie rozmowy są nagrywane i przesyłane na serwer, tak samo jak wiadomości, zdjęcia oraz inne materiały, jakich żądamy. Utrzymanie takich serwerów i rejestrowanie absolutnie wszystko odpowiednio kosztuje, więc musimy i odpowiednio dużo płacić za usługę ;)

Thaniell

Posty: 20

 
Przyznam szczerze, ze nie miałem wcześniej świadomości, iż podsłuch w telefonie może być tak kosztowny. Zawsze wydawało mi się, że może to kosztować od kilkudziesięciu do stu złotych. Tymczasem odpowiednia aplikacja od razu stanowi wydatek prawie 300 złotych miesięcznie.

To dość spora suma, ale być może będzie warto ją zapłacić, aby się czegoś dowiedzieć :)

Anonim.KuBa

Posty: 24

 
Nie spodziewałem się, że kiedyś w życiu wykorzystam podsłuch w telefonie.

Ostatecznie zainstalowałem go pod postacią właściwej aplikacji, która pozwoli mi na sprawdzanie rozmów, SMS-ów, MMS-ów oraz fotografii wykonywanych poprzez to urządzenie.

Bierny67

Posty: 19

 
Z pomocą spyphone, a więc aplikacji, którą zainstalowałem na czyimś telefonie, a później ukryłem mam dostęp do bardzo mnóstwo interesujących informacji. Zależało mi szczególnie na potwierdzeniu czegoś, co podejrzewałem. Taki podsłuch pozwolił mi uświadomić sobie kilka spraw.

woytazo

Posty: 22

 
Każdemu, kto jest zainteresowany tym, aby posadzić podsłuch w telefonie chciałbym od razu zaznaczyć, że to nie jest tanie rozwiązanie. Poniektórzy wyobrażają sobie, że to pluskwa w telefonie, a tak faktycznie da radę załatwić sprawę za pomocą aplikacji, jaka rejestruje wszystkie ruchy użytkownika telefonu.

TomekK

Posty: 16