bezpieczeństwo i higiena pracy, jaka firma ?

bezpieczeństwo i higiena pracy, jaka firma ?

Tak się zastanawiam czy w ogóle bezpieczeństwo i higiena pracy jest przestrzegane w Polsce? Które macie doświadczenia w tej kwestii i się pochwalicie?

Hunka

Posty: 2

 
U nas szkolenia nic nie dają, albowiem każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Niestety potem to jest niebezpieczne dla pracowników, niemniej jednak ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

@_werty

Posty: 11

 
Jeżeli chodzi o szkolenia bhp w Katowicach to wystarczy, iż wejdziesz na stronę http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i masz kogoś poprawnego.

33-odwaga

Posty: 6

 
Znajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, bo firm, które przy kopalniach pracują jest bardzo dużo. Wystarczy trochę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

lary0071

Posty: 11

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bowiem poznaje ciekawe historie z życia osób, które takie szkolenia prowadzą i te osoby naprawdę mają niezmiernie mnóstwo do powiedzenia. Według mnie super.

Jasio234

Posty: 7

 
Nie wszyscy wiedzą, iż szkolenia to nie tylko wiedza o tym, czego nie robić żeby nie stworzyć zagrożenia dla życia. To również wiedza o tym, co pracodawca ma nam zagwarantować na naszym stanowisku pracy. Wiemy wtedy, co nam się należy i możemy tego się domagać. Takie mamy przecież prawo.

MBsmoke

Posty: 6