wynajem apartamentów Kołobrzeg, poszukuję!

wynajem apartamentów Kołobrzeg, poszukuję!

Potrzebne mi tanie apartamenty na wynajem w Kołobrzegu. Ktoś ma miejsce, które jest warte polecania dla mnie?

12erBis

Posty: 5

 
Mnie wystarczy namiot nad morzem i jestem szczęśliwy, niemniej jednak znajomi wynajmowali jakiś luksusowy apartament w Kołobrzegu. Dowiem się dokładnie gdzie to było to podeśle stronę i zainteresowani mogą wtedy zbadać, co tam się znajduje interesującego.

Aleksisss

Posty: 9

 
Wybór apartamentów jest bardzo duży, dlatego jeśli ktoś chce to znajdzie coś ciekawego. Warto wcześniej szukać, bo ilość apartamentów na wynajem w Kołobrzegu jest znaczeni większa i łatwiej można będzie dopasować coś pod swoje wymagania i oczekiwania.

micko

Posty: 5

 
Dla mnie może jest za zimne, a do tego trudno trafić z pogodą. Według mnie lepszym rozwiązaniem będzie jednak wybrać sobie góry. Oczywiście trzeba lubić chodzić po górach. Buty, ubranie i w drogę. Widoki niezapomniane. Każdego roku jedziemy w góry i jeszcze nikt z nas nie narzekał, dlatego polecam takie miejsca.

Aga-lloch

Posty: 3

 
Jeśli wybieracie Kołobrzeg i wynajem apartamentów to tutaj http://www.balticpolanki.eu jest odpowiednie miejsce. Zasze korzystamy z ich oferty, bo jest najlepsza.

Hezis

Posty: 4

 
My, jeśli wybieramy jakieś miejsce to sprawdzamy czy ma udogodnienia dla całej rodziny. Na pewno basen to nad morzem podstawa i to sprawdzamy. Przydaje się plac zabaw, jest też sauna. Wtedy wszyscy dobrze bawią.

Aniusiaaa1

Posty: 7

 
Nie lubię morza i nie chodzi tylko od nasze bałtyckie, ale ogólnie za wodą nie przepadam, wobec tego zawsze polecam piesze wycieczki po górach.

olusia

Posty: 7