Spa nad morzem konie, gdzie warto ?

Spa nad morzem konie, gdzie warto ?

Gdzie tu odpocząć nad polskim morzem? Może wczasowy ośrodek spa nad morzem? Znacie coś interesującego?

zammmbro

Posty: 15

 
Mnie też marzy się taki wypoczynek, ośrodek w lesie spa. W tym roku jednak za późno na takie plany, będą tylko jeziora, ale na przyszły rok już koniecznie trzeba będzie coś takiego zaplanować.

codePerformance

Posty: 12

 
Tam najbardziej podobały mi się letniskowe domki, w Chłapowie nad morzem można odpocząć, bo przyjezdnych nie jest tak dużo jak w większych miastach. Jak trafisz na dobry moment, jest naprawdę fajna atmosfera. Byliśmy pod koniec sierpnia, akurat pogoda nie bardzo dopisała, ale źle nie było.

MiSER

Posty: 29

 
W tamtym roku byliśmy w ośrodku wczasowym w lesie, gdyby nie pogoda, to mógłbym powiedzieć, iż było niezwykle fajnie. No ale na to na nieszczęście nie mamy wpływu. Pozdrawiam.

dof77

Posty: 16

 
Kilka razy byłyśmy na polu namiotowym nad morzem. Zawsze było ok. W takich ośrodkach dbają o komfort, łazienki itp. rzeczy. Moja mama nigdy nie jeździła z nami jak byłyśmy z siostrą młodsze, dlatego teraz nadrabiamy zaległości ze znajomymi. Takie wakacje to są wakacje. Polecamy wszystkim nocleg pod chmurką.

lary0071

Posty: 14

 
Odwiedziliśmy choć na krótko taki ośrodek w lesie spa, ograniczony budżet:( Mam nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli pozwolić sobie na dłużej. Są mniejsze miejscowości, w których cennik jest zdecydowanie niezwyklej przyjazny. Czegoś będzie trzeba poszukać.

arko1916

Posty: 12

 
Modliłam się, żeby tylko pogoda dopisała. I akurat jej nie wymodliłam. Mieliśmy już rezerwację. Powiedzieliśmy trudno, jedziemy. Z perspektywy czasu polecam ten ośrodek wczasowy każdemu, bo tu nie da się nudzić. Jest bardzo sporo atrakcji na samym jego terenie, jest z polem namiotowym, no lecz to odpada w złą pogodę. Są konie, gokarty, boiska i place zabaw dla dzieciaków.

Dezmok56

Posty: 18

 
Jak szukasz ośrodka wczasowego spa nad morzem to ten w Chłapowie jest godny uwagi http://oland.com.pl. Dwa lata temu spędzaliśmy tam urlop i wyjechaliśmy usatysfakcjonowani. Dzieciaki posiadały dobrą rozrywkę, bo mają dobrze wyposażone place zabaw, stadninę koni, gokarty. Sporo tego jest. Można wynająć domek letniskowy lub pokój w ośrodku.

Dersei02

Posty: 13

 
Jak już trafisz do tego ośrodka wczasowego, będziesz ich stałym klientem. Pierwszy raz odwiedziliśmy to spa nad morzem 5 lat temu i co rok tam jeździmy. To już takie nasze miejsce, do jakiego jeżeli byśmy nie pojechali, czegoś by nam niesłychanie brakowało. Tu nic nie brakuje, jest rozrywka, można dobrze zjeść, jest sklep, konie.

3czex

Posty: 13

 
Kocham ten ośrodek w lesie nad morzem, to mój azyl, gdzie wracam od 3 lat co roku. Mam swój ulubiony domek, a pogoda zawsze mi dopisuje. To miejsce jest magiczne, ładuje mnie na długo długo.

zoferek

Posty: 22