Ośrodek spa Władysławowo, gdzie się udać ?

Ośrodek spa Władysławowo, gdzie się udać ?

Hejka. Czy funkcjonuje jakiś godny polecenia ośrodek SPA we Władysławowie? Mam wrażenie, że w Internecie nie znajdę naprawdę żadnych wartościowych rekomendacji. A może tutaj?

gurbum

Posty: 15

 
Mam wrażenie, że ośrodek SPA we Władysławowie stanowi wydatek rozpoczynający się od 200 złotych za dobę pobytu w takim obiekcie. Wiele zależy od tego, jakie zabiegi SPA preferujecie, bo to wpływa na cenę.

jpyzio

Posty: 21

 
Mam wrażenie, iż ośrodek SPA we Władysławowie stanowi wydatek rozpoczynający się od 200 zł za dobę pobytu w takim obiekcie. Dużo zależy od tego, jakie zabiegi SPA preferujecie, bo to wpływa na cenę.

codePerformance

Posty: 14

 
Z mojej perspektywy mogę polecić Wam domki nad morzem, które są dostępne w ofercie http://oland.com.pl. Na pewno nie pożałujecie tego wyboru.

Dla mnie są numerem jeden.

Pendrzec

Posty: 23

 
Z mojego doświadczenia wynika, że domki letniskowe we Władysławowie kosztują od 150 do 260 pln za dobę, gdy w rachubę wchodzi obiekt mogący pomieścić od 4 do 6 ludzi. Dużo zależy od tego czy wynajmujecie domek w sezonie bądź poza nim.

Programista

Posty: 26

 
Moje dzieci wymarzyły sobie, że w te wakacje wynajmiemy dwa domki nad morzem, w których spędzimy co najmniej kilka dni. Wspólnie z żoną od jakiegoś czasu planujemy te wakacje, a wychodzi na to, że w pełni wyposażony domek letniskowy (z kuchnią i łazienką) w okresie letnim stanowi wydatek 250 złotych za noc.

Adam74022

Posty: 20

 
Moje dzieci wymarzyły sobie, że w te wakacje wynajmiemy dwa domki nad morzem, w których spędzimy co najmniej kilka dni. Wspólnie z żoną od jakiegoś czasu planujemy te wakacje, a wychodzi na to, że w pełni wyposażony domek letniskowy (z kuchnią i łazienką) w okresie letnim stanowi wydatek 250 zł za noc.

Bialy_Wilk

Posty: 19

 
Ośrodek SPA we Władysławowie brałem pod uwagę, gdy moja żona życzyła sobie w fajnej atmosferze spędzić okres wakacyjny. Wybór odpowiedniego ośrodka był dla mnie niesamowicie trudny, ale na szczęście sprostałem zadaniu :)

Arsenist00

Posty: 19