Gdzie jest ośrodek SPA nad morzem ?

Gdzie jest ośrodek SPA nad morzem ?

Szukam pilnie domków kempingowych we władysławowie.

Chodzi mi o domek z łazienką i aneksem kuchennym. Wyjeżdżamy z dziećmi, więc jedynie taki standard nas interesuje.

Hunka

Posty: 15

 
Taka stadnina koni we władysławowie to dobra odskocznia od leżenia na plaży. Moje dzieci nie mogą się już doczekać. Ja też, pozdrawiam i polecam tego typu wyjazdy.

damiano33

Posty: 14

 
Ja miałam okazję korzystać ze wybornego spa nad morzem. To jest ich strona http://www.domki-kempingowe.com.pl, pożądane byłoby na nią zajrzeć i zamówić sobie pobyt.

Polecam, albowiem naprawdę super atmosfera i wszystko w najlepszym porządku.

Klaudi

Posty: 17

 
Hej, wynajmujcie domki kempingowe we władysławowie. Komfort, wygoda i wszystko jest ok, na ośrodku mają boiska do siatki, koszykówki, piłki nożnej itp. atrakcje. Nie ma to jak wyjazd nad morze.

Acclaim

Posty: 22

 
Znajomi przekonywali nas właśnie do wynajęcia pokoi gościnnych we władysławowie w tym roku. Mieliśmy całkiem różne plany, niemniej jednak z tego co widzimy ten ośrodek jest faktycznie bardzo fajny. Być może się skusimy.

Hihi_WWW

Posty: 11

 
Co do wakacji to zawsze mamy dylemat gdzie pojechać. W szczególności, że nigdzie nie jest tanio. W tym roku postanowiliśmy pojechać do Władysławowa. Kilka lat temu byliśmy tam na wakacjach, mamy bardzo fajne wspomnienia, zatem decyzja padła na domki kempingowe we władysławowie. Szkoda, że trzeba czekać jeszcze miesiąc.

Humerek

Posty: 15

 
My zdecydowaliśmy się w tym roku na pole namiotowe we władysławowie. Znajomi bardzo polecali ośrodek więc jedziemy jakby z polecenia. Zobaczymy co nas będzie tam czekać. Z opowieści jest bardzo atrakcyjnie.

Czarek

Posty: 25

 
Jak szukasz pokoi gościnnych nad morzem to bez obaw można skorzystać z ośrodka proponowanego na forum. Wiele naszych znajomych tam wyjeżdżało, a w tym roku również i my jedziemy.

Kirrin45

Posty: 18

 
Już niedługo wyjeżdżamy nad morze. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze. W tym roku wymyśliliśmy wypad pod namiot, pole namiotowe nad morzem mamy już zaklepane. Czekamy niecierpliwie, jak skończy się wreszcie ta szkoła. Jak dla nas wakacje mogłyby być już jutro.

joziaaaaq23

Posty: 24