Wesele Wieliczka, dobry pomysł ?

Wesele Wieliczka, dobry pomysł ?

Witam serdecznie.

Ciekawi mnie, jaki hotel Wieliczka wybieracie podczas swojego pobytu? Liczę na Wasze doświadczenia w tym zakresie. Mogą być dla mnie pomocne :)

dobryBoy

Posty: 14

 
Noclegi w Wieliczce nie są najtańsze – z tym się mogę zgodzić. Z drugiej strony nie są najdroższe, ponieważ wydatki związane z wynajmem pokoju hotelowego nie są zatrważająco wysokie. Polecam sięgnąć z porównywarek cenowych obiektów noclegowych, bowiem dzięki takiemu narzędzi możecie sporo zaoszczędzić :)

ewu1u01

Posty: 16

 
Nie dziwię się, że hotele w Wieliczce są tak oblegane, ale akurat są ku temu wyraźne przesłanki. Sam chciałbym odwiedzać Wieliczkę zdecydowanie częściej niż mam ku temu okazję. Wspaniałe miejsce.

szymon2626

Posty: 8

 
Moim zdaniem, gdy myślicie o tym, aby zorganizować wesele w Wieliczce to polecam wziąć pod spostrzeżenie ofertę tego obiektu: http://www.nawierzynka.pl. Uczestniczyłem w zabawie na należącej do nich sali i uważam, iż wszystko zostało przeprowadzone wręcz znakomicie. Nie znajdziecie lepszego miejsca. To w 100% pewne!

saradonin

Posty: 24

 
W mojej opinii także kopalnia soli może być znakomitą atrakcją, gdy zdecydujecie się, aby wspólnie ją odwiedzić. To nie lada frajda dla dzieci, które mają tam dużo zabawy.

miga

Posty: 10

 
Miejscem, jakie na pewno powinniście odwiedzić jest kopalnia soli w Bochni. Byłem tam z dzieciakami i nikt nie żałuje. Kapitalna impreza i nauka! :)

noman1

Posty: 19

 
Także zgadzam się, ze kopalnia soli to miejsce, które jest w stanie przyciągnąć niezwykle wielu turystów. Obserwuję to przede wszystkim w miastach, w których funkcjonują takie kopalnie. Jednym z nich jest na pewno Wieliczka, w której kiedyś już mieszkałem. Taka obserwacja :)

OjOjdzi45

Posty: 11

 
Ślub w Niepołomicach, w którym miałem okazję uczestniczyć było chyba najlepszym, na jakim póki co byłem. Miło je wspominam :)

gregcie@

Posty: 16

 
Nie dziwię się, że hotele w Wieliczce są tak oblegane, niemniej jednak akurat są ku temu wyraźne przesłanki. Sam chciałbym odwiedzać Wieliczkę zdecydowanie częściej niż mam ku temu okazję. Śliczne miejsce.

agapod17

Posty: 21

 
W mojej opinii zarówno kopalnia soli może być perfekcyjną atrakcją, gdy zdecydujecie się, aby wspólnie ją odwiedzić. To nie lada frajda dla dzieci, jakie mają tam mnóstwo zabawy.

Agmars

Posty: 16