noclegi Poznań, gdzie szukać

noclegi Poznań, gdzie szukać

Możecie powiedzieć mi gdzie najlepiej będzie przenocować w poznaniu?

Mam cel się tam zatrzymać na noc, bowiem jadę niezmiernie długą trasę samochodem i musze na noc odnaleźć sobie hotel.

Proszę o wszelkie informacje.

333_000

Posty: 16

 
Cześć, byłam raz w hotelu jeżyce i bardzo mi się w nim podobało, gdyż panowała tam bardzo miła i przyjazna atmosfera, piękny wystrój no i bardzo niskie ceny. Mam zamiar niedługo wybrać się tam ponownie tylko, że tym razem z mężem. Myślę, że wam pomogłam i ułatwiłam w pewnym stopniu decyzję.

Pozdrawiam i gorąco polecam!

Programista

Posty: 26

 
Mój mąż zabrał mnie na weekend do hotelu w Poznaniu jeżyce i było niesłychanie przyjemnie i sympatycznie, gdyż mogliśmy sobie zwiedzić całe miasto a wieczorami wypocząć w pięknym hotelu w którym się zatrzymaliśmy, to były niesłychanie miłe chwile.

Watuniaa

Posty: 19

 
Witam serdecznie, moja córka studiuje zaocznie w poznaniu i chce w weekendy nocować właśnie w tym miejscu.

Możecie powiedzieć mi czy jest hotel, w którym będzie ona mogła spędzić właśnie ten czas? Czekam na informacje, pozdrawiam i z góry dziękuję.

El2CzupakaBra

Posty: 22

 
Cześć, słyszałem, że w Poznaniu jest bardzo tani hotel, w jakim można bardzo dobrze wypocząć, z tego co wiem to jest on bardzo nowoczesny, zadbany i piękny. Możecie powiedzieć mi cos więcej na teamy hotelu jeżyce? Mam nadzieję, że potwierdzicie moje słowa. Czekam na informacje.

Pozdrawiam serdecznie i gorąco wszystkich pozdrawiam.

szulmar

Posty: 15

 
Moja mama bardzo polecała mi hotel jeżyce w poznaniu i pewnego razu się do niego wybrałam i słowa mojej mamy okazały się w stu procentach prawdziwe. Ceny za dobę były bardzo korzystne z czego chyba najbardziej się ucieszyłam.

Mam nadzieję, że wam pomogłam. Pozdrawiam serdecznie i polecam gorąco.

kerad17

Posty: 23

 
Co powiecie na temat hotelów w Poznaniu?

Znacie może jakiś zadbany, czysty, który posiada niesłychanie idealne warunki oraz niesłychanie niskie ceny za dobę? Będę wam niesłychanie wdzięczny za wszelkie informacje na dany temat, ponieważ mam zamiar coraz częściej odwiedzać to śliczne miasto.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Iunae_Milt

Posty: 27

 
Co powiecie na temat hotelów w Poznaniu?

Znacie może jakiś zadbany, czysty, który posiada bardzo dobre warunki oraz bardzo niskie ceny za dobę? Będę wam bardzo wdzięczny za wszelkie informacje na dany temat, bowiem mam cel coraz częściej odwiedzać to piękne miasto.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

wiesiekj

Posty: 26

 
Mój mąż zabrał mnie na weekend do hotelu w Poznaniu jeżyce i było bardzo przyjemnie i sympatycznie, gdyż mogliśmy sobie zwiedzić całe miasto a wieczorami wypocząć w pięknym hotelu w jakim się zatrzymaliśmy, to były bardzo miłe chwile.

kuBawodzu

Posty: 14

 
Witam serdecznie, bardzo jestem zadowolona z mojego urlopu, który spędziłam wraz z mężem w Poznaniu w przepięknym hotelu http://www.hostel-jezyce.pl, jestem zachwycona tym miejscem i na pewno do niego niebawem wrócę. Będziecie zadowoleni z pobytu w tak cudownym miejscu!

Rebeczk_3

Posty: 21