Jaki hotel Międzywodzie

Jaki hotel Międzywodzie

Na urlop wybieramy się z rodziną do Międzywodzia, chciałbym się zapytać, jaki hotel możecie mi polecić. Jedziemy rodziną w 3 osoby. To co dla nas ważne, to aby był basen w hotelu na wypadek brzydkiej pogody oraz, aby było jak najbliżej do plaży.

nighthaze

Posty: 4

 
Zdecydowanie polecam O.W. ”Gryf” Międzywodzie jako miejsce na bardzo udany wypoczynek. Pokoje bardzo komfortowe, basen i spa. Czego można chcieć więcej. Byłam tam zarówno na wakacjach jak i na przedłużonym weekendzie. Szczerze każdemu polecam!

giena1977a

Posty: 15

 
Hotele nad Bałtykiem potrafią coraz bardziej zadziwiać. Coraz częściej mają super standard i przebywanie w takich hotelach to czysta przyjemność. Każdemu polecam dobre hotele ze spa i basenami.

Złoty

Posty: 20

 
Często wybieracie miejsca z basenami i spa? Czy jednak preferujecie domki? Jak śpicie nad morzem? Chętnie poznam wasze preferencje.

Lupusx

Posty: 16

 
Jaki rodzaj pokoju wybieracie jak jesteście w 4 osoby. 2 dorosłych i dwójka dzieci 6 i 9 lat? Zastanawiam się czy jakieś łóżka będą, czy na dostawkę się nastawiać. Możecie coś podpowiedzieć?

Spirek

Posty: 27

 
Jeżeli o mnie chodzi, ja bardzo lubię nad naszym morzem miejscowości oddalone od głównych ośrodków wypoczynkowych, a z drugiej strony lubię wypoczywać w komfortowych warunkach.

Grażyna12

Posty: 7

 
Bardzo lubię ośrodki z basenami. Jak jest gorąco i jak pada deszcz. Generalnie jest to bardzo dobre rozwiązanie. Druga sprawa to lubię jak ośrodek jest blisko morza.

Gabat

Posty: 5

 
Uwielbiam spędzać czas w hotelach i ośrodkach, które dają mi możliwość odpoczynku w SPA, albo poleżenie sobie na basenie. Człowieka wówczas ma taką odrobinę luksusu.

ARTyMM

Posty: 19