ogłoszenia towarzyskie, proszę o pomoc

ogłoszenia towarzyskie, proszę o pomoc

Szukam ogłoszeń towarzyskich, które będą zweryfikowane. Chce mieć realne osoby, a niegenerowane przez roboty.

cinto

Posty: 1

 
Korzystam od dawna z ogłoszeń towarzyskich ze strony https://samka.pl i jestem bardzo zadowolony. Dla mnie to najlepsze ogłoszenia w całym internecie.

Aniusiaaa1

Posty: 6

 
Mieszkam w dużym mieście i u mnie jest tak dużo kobiet w ogłoszeniach towarzyskich, że sam nie wiem, którą z nich ma wybrać. Cieszę się, że jest serwis, który ma wszystkie najnowsze i sprawdzone oferty. Jeśli mam czas to spotykam się z kobietami i Wam też to radze.

56_@qwer

Posty: 2

 
Według mnie nie jest sprawiedliwie, bo panowie mają w tym przypadku łatwiej. Ogłoszeń z kobietami jest mnóstwo, ale z mężczyznami nie. Moja znajoma nie jest zadowolona i często na to narzeka. Dobrze, że ja akurat jestem mężczyzną i takich problemów jak ona nie mam. Dla mnie ofert jest dużo i super.

młody34

Posty: 7

 
Każdy ma do tego inne podeście. U mnie jakoś się taka forma spotkań nie przyjęła. Nie mam na to czasu i chęci. Wiem, iż kilku znajomych z tego korzysta. Dotyczy to nie tylko mężczyzn, lecz również kobiet. U mnie już wiek trochę zaawansowany, wobec tego jestem nieprzygotowany na korzystanie z Internetu.

Wygodniś22

Posty: 6

 
Jestem w szoku ile kobiet, mężczyzn i par szuka kogoś do towarzystwa. Widziałem tylko kilka ogłoszeń towarzyskich, a już odnalazłem takie osoby, z którymi chętnie bym się spotkał. Jeśli znajdę czas to na pewno tak zrobię.

Miluśkooo2

Posty: 5