Materiały reklamowe w Warszawie, dobra firma ??

Materiały reklamowe w Warszawie, dobra firma ??

Elo. Drukarnia nie chce wydrukować zrobionych przeze mnie projektów ulotek, żądają poprawek.

Kto jest w stanie poprawić projekty graficzne w Warszawie?

Bączeak

Posty: 18

 
To studio graficzne w Warszawie zobowiązane jest do posiadania oryginalnego oprogramowania. Ciebie jako kontrahenta to w ogóle nie powinno dotyczyć.

HalskiPol

Posty: 17

 
Ja do tej pory wszystkie projekty graficzne w Warszawie zlecałem w http://www.studioyeti.pl Zawsze są gotowe na czas i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

DaNceR

Posty: 19

 
Moim skromnym zdaniem najlepszą formą reklamy są praktyczne gadżety, jakie możemy rozdawać przy przeróżnych okazjach. Taki trend zauważyły już poniektóre agencje, jakie produkują materiały reklamowe w Warszawie. Powoli odchodzi się gdyż od ulotek, zastępując je otwieraczami bądź podkładkami pod myszy.

Kidi

Posty: 19

 
To XXI wiek i zlecając materiały reklamowe w Warszawie, winniśmy mieć je gotowe w ciągu paru godzin. W zależności od rodzaju zlecenia może okazać się tak, że na finalny artykuł będziemy musieli poczekać parę minut. Tak jest chociażby w wypadku materiałów papierowych, które dzisiaj drukuje się błyskawicznie.

Złoty

Posty: 20

 
Obecnie strony internetowe w Warszawie robione są przez mnóstwo firm. Według mnie największą uwagę przy wyborze trzeba zwracać na funkcjonalność danej witryny i również szanse późniejszych modyfikacji.

Klaudi

Posty: 17

 
Wiadomo, że zamawiając coś w większych ilościach, możemy liczyć na większe rabaty. Tak samo jest w agencjach reklamowych. Ja też żeby trochę zaoszczędzić, zamawiając materiały reklamowe w Warszawie, staram się duże partie. Niekiedy leżą później w magazynie, ale to przecież nie mleko i się nie zepsuje.

gefferr

Posty: 24