Hosting pod sklep internetowy, który dobry ?

Hosting pod sklep internetowy, który dobry ?

Hej. Mój tani hosting sprawia mi wiele problemu, a więc podjąłem decyzję, aby go zmienić. Czy na rynku są firmy, które gwarantują 100% uptime serwera czy jednak nie?

raptofil

Posty: 14

 
Cześć.

Moim niedawnym celem był bezawaryjny hosting i właśnie taki udało mi się znaleźć, choć nie mogę powiedzieć, że to było proste. Testowałem kilka firm, sprawdzałem uptime, a także czas odpowiedzi supportu. Myślę, że każdy, kto chce właściwie wydać pieniądze powinien tak zrobić!

qwed

Posty: 24

 
Witam serdecznie.

Hosting www i jego wybór rodzi dużo wątpliwości, które związane są z troską posiadaczy stron o ich dostępność i bezawaryjność. Niedawno dowiedziałem się, iż hosting ceni się między innymi za uptime, a także odszukałem kilka stron, na jakich można go śledzić w odniesieniu do usług mnóstwo firm.

ZjadaczGłów

Posty: 18

 
Hejka.

Wyborną ofertą, która okazała się dopasowana do moich potrzeb wykazała się firma http://ecohost.pl, która proponuje hosting www już od 49 pln, w jakim pozyskałem 5 GB pojemności i 100 GB miesięcznego transferu.

Bez problemu na tym hostingu działa już kilkanaście moich stron i pojawią się kolejne!

sgemino

Posty: 15

 
Witam serdecznie.

Hosting www i jego wybór rodzi wiele wątpliwości, które związane są z troską właścicieli stron o ich dostępność i bezawaryjność. Niedawno dowiedziałem się, że hosting ceni się między innymi za uptime, a także znalazłem kilka stron, na których można go śledzić w odniesieniu do usług wielu firm.

ktośśś3

Posty: 17

 
Witam. Na tym forum znalazłem sporo porad, jakie pomogły wybrać mi pożądany przeze mnie hosting www. Mogę powiedzieć, że jestem usatysfakcjonowany, albowiem wkrótce zamierzam przedłużyć abonament o kolejny rok.

bleyd93

Posty: 21

 
Cześć. Muszę przyznać, że do tej pory zawsze wybierałem jedynie i wyłącznie tani hosting, jednakże dostrzegłem błąd w swoim postępowaniu. Kryterium cenowe nie jest najważniejsze, bowiem warto wziąć także pod uwagę lokalizację serwera, jaka może wpłynąć na szybkie lub bardzo wolne wczytywanie się stron internetowych.

Anonim.KuBa

Posty: 23

 
Cześć, tu Łukasz.

Niedawno kupowałem nowy hosting www, przed jakim postawiłem szereg wymagań. Zdziwiłem się, że owe kryteria spełnia co najmniej kilkanaście ofert. Muszę powiedzieć, że na rynku jest dość wyrównana konkurencja, która zaciekle walczy o nowych klientów.

TomekK

Posty: 16

 
Cześć.

W momencie, gdy zainteresował mnie tani hosting otworzyły się przede mną drzwi do dziesiątek firm, w których mogłem wybrać zakup konta hostingowego. Ostatecznie przeanalizowałem opinie, uptime i bezpieczeństwo, co skłoniło mnie do najlepszego wyboru.

Sagerrak

Posty: 15