Sprzęt sportowy - sklep

Sprzęt sportowy - sklep

Jak waszym zdaniem najlepiej zorganizować trening siłowy w garażu? Na pewno zastanawiam się nad drążkiem, ale koniecznie stabilnym, ławeczką. Jak macie jakieś ciekawe wskazówki to chętnie poczytam.

HARY1953

Posty: 4

 
Nie wiem, czy trwała ingerencja w ściany to taki dobry pomysł. Teraz nawet w nowoczesnym budownictwie drążek ci może wypaść po prostu. Jak już masz ćwiczyć to tylko na wyciągach stacjonarnych. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Black_Riot

Posty: 9

 
Fajne wskazówki dotyczące rozbudowy domowej siłowni masz na blogu K-Sport. Ciekawa polska marka. Mam doświadczenie z ich poręczami to przyznam, że ryzyko kontuzji ograniczone do absolutnego minimum.

Iunae_Milt

Posty: 21

 
Możesz poprosić trenera personalnego, żeby ci pomógł zaplanować trening domowy. Wiem, że wiele osób tak teraz podchodzi do sprawy. U mnie karnety bardzo drogie, więc domowa siłownia to jak najbardziej optymalne rozwiązanie.

zob-nowe34

Posty: 15

 
Mam tanie bandaże bokserskie od k-sport.com.pl. Oryginalne, tanie, sprawdzają się. Wcześniej ćwiczyłem raczej na luzaku, bez dodatkowych akcesoriów, ale teraz się zaangażowałem w większy rozwój i przyznam, ze dobre akcesoria sportowe zwiększają intensywność treningów, mniejsze ryzyko kontuzji zdecydowanie.

MiSER

Posty: 29

 
Hantle i ćwiczenia z masą własnego ciała absolutnie wystarczą. Jak dodasz do tego rozciąganie to już w ogóle.

12erBis

Posty: 2

 
Najlepszy trening jest na świeżym powietrzu, więc domową siłownię zalecam planować w plenerze, nawet z kimś zaprzyjaźnionym. Bez partnera treningowego trochę ciężko się zmotywować.

jkiolek56

Posty: 8

 
W domu mam kącik treningowy i staram się codziennie coś zrobić. Masz sporo instruktaży, jak zrobić domową siłownię niskim kosztem. Czasami też producent sprzętu może ci coś podpowiedzieć. Opłaca się wysłać info, jakie masz warunki lokalowe w ogóle.

esdoen1

Posty: 13