Sprzęt sportowy - sklep

Sprzęt sportowy - sklep

Siemka, witam! Urządzenia do siłowni są mi potrzebne, głównie do ćwiczeń z ciężarem własnego ciała, więc drążki, poręcze tego typu rzeczy. Jaka marka, jaki sklep? Piszcie o swoich doświadczeniach, nie chciałbym trafić na chińszczyznę która mi się po tygodniu rozpadnie, a obciążenia będzie musiał taki osprzęt znosić spore bo sam ważę niecałą setkę...:P

Bhapo

Posty: 6

 
Heh, pamiętam czasy jak z kumplami na osiedlu sami sobie skręcaliśmy ławeczki, stojaki i inne rzeczy do treningu. Kiedyś to trzeba było kombinować jeśli chciało się trenować, teraz można sobie kupić wszystko gotowe, skręcone, profesjonalne.

E-GOista

Posty: 9

 
No hej, fajnym rowiązaniem do domowego treningu jest drążek. Łatwo to można zamontować nie zajmuje dużo miejsca a podciąganie daje w kość, można się fajnie wzmocnić.

Spirek

Posty: 16

 
Mnie to zawsze przeraża jak patrzę na ceny samych ciężarków nawet taki mały 2 kg potrafi już sporo kosztować. Jednak stal to drogi materiał, a jakby taki chcieć sensownie potrenować to tych obciążeń dobrze jest mieć ponad sto kg.

34034

Posty: 13

 
Najlepszy drążek ever w swoim życiu kupiłem od marki K Sport ( k-sport.com.pl). Także jakbym ja miał tego typu sprzęt do siłowni polecać to właśnie od nich. Szybki solidny montaż, regulacja odległości od ściany, można ćwiczyć na różne sposoby, drążek jest wyjątkowo wszechstronny i multi – funkcyjny.

kerad17

Posty: 14

 
No hejo ;) Zawsze lepiej się jakkolwiek ruszać niż nic nie trenować. Ja jestem za każdą formą aktywności, niech to będą nawet zwykłe kije do nordic walingu i spacery po pół godziny dziennie – i tak człowiek będzie zdrowszy niż osoba która nie rusza się wcale tylko siedzi wieczorami przed tv.

bydlus

Posty: 7