kalkulator biegowy, znacie ?

kalkulator biegowy, znacie ?

Chcę skorzystać kalkulatora BMI, bowiem mam nadwagę, natomiast chce się przekonać czy to już powód do alarmu czy jednak jeszcze na spokojnie może sobie jakoś funkcjonować?

alidodo55

Posty: 1

 
Lubię dbać o siebie, ale nie zawsze jest na to czas. Jeśli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, że na zdrowie nie ma już czas. To oczywiście nie jest rozsądne, ale co zrobić?

syrena88

Posty: 8

 
U mnie kalkulator BMI wskazał wagę prawidłową, niemniej jednak cały czas człowiek musi się pilnować. Niewiele trzeba, aby wejść w nadwagę, a później jest już o wiele, wiele trudniej.

yarofe

Posty: 5

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, którym oddychamy, zatem trzeba to sprawdzać. W wielkich miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, zatem bieganie tam niezwyklej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia.

andrew66

Posty: 8

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, którym oddychamy, dlatego trzeba to sprawdzać. W dużych miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, dlatego bieganie tam bardziej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia.

jajosz12

Posty: 5

 
Biegać za mocno nie lubię, dlatego nie za bardzo pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Czasami jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, że nie ważę zbyt wiele i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

miaziol

Posty: 2

 
Takie kalkulatory można znaleźć poprzez Internet. Nie zajmuje to dużo czasu, wobec tego warto zbadać swoją wagę. Wówczas wiemy jak mnóstwo pracy nas czeka nad sobą.

cinto

Posty: 5

 
Korzystam z jakości powietrza ze strony https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda i jestem niezmiernie zadowolony. Działa niezmiernie dobrze i pokazuje prawidłowe dane o pogodzie.

saradonin

Posty: 4

 
Biegać za mocno nie lubię, zatem nie za niesłychanie pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Czasem jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, że nie ważę zbyt dużo i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

RuFiK

Posty: 5