powerbanki reklamowe, szukam sklepu!

powerbanki reklamowe, szukam sklepu!

Chciałbym kupić długopisy reklamowe z własnym nadrukiem. Zależy mi na długopisach w rozsądnej cenie, natomiast też na takich, które wytrzymają długo. Obudowa ma być wytrzymała i wkład nie może się wypisać po godzinie używania.

MBsmoke

Posty: 1

 
Na otwarcie firmy zamówiliśmy bardzo dużą ilość balonów reklamowych z nadrukiem. Później ten balony rozdawaliśmy gościom i klientom. Według mnie super promocja.

Grabow12

Posty: 2

 
Duży wybór gadżetów reklamowych oferuje producent https://taniegadzety.pl/content/73-olowki-z-nadrukiem i według mnie to jedna z najlepszych ofert. Zawsze tam robimy zamówienia dla firmy.

codePerformance

Posty: 14

 
Bez problemów można dotrzeć do producenta długopisów reklamowych i wtedy za kilkadziesiąt groszy można mieć jedną sztukę. Długopisów najlepiej będzie zamawiać bardzo dużo, bo szybko się rozchodzą. My zamawiamy po kilkaset sztuk raz na jakiś czas i wtedy na wszystko jesteśmy bardzo dobrze przygotowani.

Marioleczka

Posty: 3

 
W firmie mieliśmy bardzo duże zamówienie i producent balonów reklamowych nam pomógł. Takiej oferty nie udało nam się nigdzie znaleźć. Oszczędności były ogromne, a balony były wykonane z najlepszych materiałów.

Black_Riot

Posty: 2

 
U nas w pracy każdy ma kubek reklamowy i od dawna nadruk się bardzo dobrze trzyma. Według mnie to dobra inwestycja. Można zostawić kubki dla siebie albo dać klientom.

Jasio234

Posty: 2

 
Jeżeli komuś zależy na niskich cenach to trzeba zbadać ofertę od producenta smyczy reklamowych. Jest tego niesłychanie mnóstwo i można to personalizować według własnego uznania. Ceny są według mnie niskie. Znaczące tutaj jest to, że zamawiamy gotowy produkt, czyli mamy smycz z oryginalnym nadrukiem.

nemiasty

Posty: 5

 
W firmie mieliśmy bardzo spore zamówienie i producent balonów reklamowych nam pomógł. Takiej oferty nie udało nam się nigdzie odnaleźć. Oszczędności były ogromne, a balony były wykonane z najlepszych materiałów.

micko

Posty: 4

 
Dla mnie najlepszą ofertę ma producent kubków reklamowych i tam warto zajrzeć. Drobne i olbrzymie kubki są przygotowane do nadruku. To, co ma się na nich odszukać wybieramy my. W bezproblemowy sposób można załączyć projekt i firma wszystko wykonuje. Koszty związane z takimi usługami według mnie są bardzo niskie.

mikesmith0103

Posty: 4

 
Prowadzę stacje benzynową i moi pracownicy mają odzież reklamową. Odzież mają na lato jak i na zimę. Jest to porządne rozwiązanie, bowiem można się reklamować, a i klienci wiedzą, w jaki sposób można rozpoznać pracownika.

szulmar

Posty: 6