kosmetyczka kraków, gdzie się udać?

kosmetyczka kraków, gdzie się udać?

Chciałabym udać się do jakiejś dobrej kosmetyczki w Krakowie. Kogo polecacie? Chodzi mi o jakiś zabieg na twarz po 40 :) ujędrniający :D Z czego korzystałyście? Czekam i liczę na waszą pomoc. Dziękuję.

Franuś

Posty: 3

 
Jest mnóstwo dobrych zabiegów pod kątem skuteczności. Ja chodzę do Muneca w Krakowie i chwalę sobie od pierwszej wizyty. Doradzają najlepsze zabiegi i wykonują je profesjonalnie, dlatego polecam.

plusss89

Posty: 18

 
Od dłuższego czasu korzystam z usług Muneca w Krakowie www.munecakrakow.pl. Uważam, że to bardzo dobry salon kosmetyczny, który ma wystarczająco dużo profesjonalnych zabiegów.

Yuri20

Posty: 14

 
Niezmiernie istotne jest też to, żeby kosmetyczka przeprowadziła pierwszy wywiad. Takie konsultacje zapewnia Muneca w Krakowie. Polecam za profesjonalizm.

TeS

Posty: 16

 
Bardzo ważne jest też to, żeby kosmetyczka przeprowadziła pierwszy wywiad. Takie konsultacje zapewnia Muneca w Krakowie. Polecam za profesjonalizm.

Puch23

Posty: 15

 
Myślałam o tym, żeby sięgnąć z jakiegoś takiego profesjonalnego zabiegu, lecz musiałabym być pewna, że to dobra kosmetyczka w Krakowie. Sporo słyszałam, że takie zabiegi potrafią narobić wiecej szkody niż pożytku.

sooya

Posty: 20

 
Też słyszałam, iż Muneca to fachowe miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno niesłychanie miła atmosfera, a jak potrzebny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

labuh

Posty: 12

 
Ja robiłam w Muneca i jestem zadowolona. Oni robią mikrodermabrazję diamentową. Wszelkie przebarwienia zniknęły, jak ręką odjął. Polecam. Mają dobry fachowy sprzęt, zatem efekt jest po prostu wow.

_oluś_

Posty: 15