Program do planowania urlopów

Program do planowania urlopów

Hejka.

Wpadłem na pomysł, aby w bardziej nowoczesny sposób ewidencjonować urlopy. W ręce wpadł mi właśnie jeden program do ewidencji urlopów.

Warto z niego skorzystać?

Dosti

Posty: 15

 
System do ewidencji czasu pracy wydaje mi się sprawdzonym sposobem na to, aby kontrolować pracowników, a jednocześnie przyspieszyć rozliczanie i naliczanie im wynagrodzeń.

Częstokroć takie systemy pozwalają na wyeksportowanie danych do programów finansowo-księgowych.

kryzys

Posty: 25

 
W przeszłości miałem wątpliwości czy w mojej firmie potrzebny jest program do planowania urlopów. Teraz pozbyłem się ich, ponieważ moje przedsiębiorstwo rozrosło się do nadspodziewanie olbrzymich rozmiarów. Dziś planowanie urlopów to wręcz obowiązek, natomiast proste obowiązek.

pawel253

Posty: 19

 
Trudno mi powiedzieć, jaki program do rejestracji czasu pracy jest godny polecenia.

Sporo zależy od tego, które mamy wobec niego żądania. Niekiedy znacząca jest specyfika branży, w jakiej na co dzień działamy, czego świadomość powinni mieć przedsiębiorcy.

DaNceR

Posty: 17

 
Sprawdzony system e-urlopy znalazłem w ofercie tej firmy: http://www.technology.poznan.pl/sf_lve.php. Szybko przekonałem się, iż obsługa urlopów przez przeglądarkę internetową i funkcjonalny system będzie niezmiernie świetnym pomysłem. Moi pracownicy składają wnioski o urlop przez system, a ja mam szansę je później akceptować, co pracownik ma szansę sobie zbadać :)

derbuś_22

Posty: 17

 
Dla mojego działu HR bardzo przydatną funkcjonalnością jest system do rejestracji urlopów. Dzięki niemu nie ma konieczności obliczania ilości dni, które do wykorzystania mają nasi pracownicy. W jednej chwili pracownik działu HR może wygenerować interesujący dokument :)

Elbladzik

Posty: 18

 
Z perspektywy mojego przedsiębiorstwa, w którym wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie niesłychanie przydatny jest program do planowania czasu pracy. Mogę ustalić cele, w nagłych wypadkach zwiększyć ilość pracowników dostępnych w firmie na jednej zmianie.

Faktycznie takie szanse pozwalają przedsiębiorcy być zdecydowanie niezwyklej elastycznym na nieprzewidziane sytuacje.

Olim34

Posty: 22

 
Kilka tygodni temu spotkałem się z prezentacją systemu e-urlopy, którą zaproponowała mi jedna z firm.

Przyznam się, że funkcjonalność takiego rozwiązania mi wręcz zaimponowała. Teraz mam w głowie zrealizowanie inwestycji polegającej na wdrożeniu takiego systemu, gdy będę posiadał na ten cel odpowiednie środki.

56_@qwer

Posty: 24

 
Mam wrażenie, że program do planowania urlopów jest stosowany w coraz większej ilości przedsiębiorstw. Przynajmniej z opowiadań znajomych tak wynika, bo póki co w firmie, w której pracuję nie doczekaliśmy się takiego rozwiązania.

Być może związane jest to z niewielką ilością zatrudnionych pracowników. Niekoniecznie mogłoby być to opłacalne.

Watuniaa

Posty: 19

 
System do rejestracji urlopów w mojej firmie był prawdziwą koniecznością, bo rejestrować setki wniosków urlopowych mojej sporych rozmiarów firmy trwałoby wieki. Teraz pracownicy składają wnioski przez przeglądarkę internetową we wspomnianym systemie, a ich przełożeni akceptują lub odrzucają je jednym kliknięciem.

Rewelacja :)

TomekK

Posty: 16